Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 29 Temmuz 2006 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Gıda, Tarım ve Balıkçılık konularında iştigal etmektedir.

CAN-DEN GIDA TARIM BALIKÇIKILK TURİZM İNŞAAT KİMYA SANAYİ LİMİDET ŞİRKETİ olarak çok kısa zaman süresi içinde konusunda uzman ekiplerle işbirliği yaparak tarım ve balıkçılık dallarında gerekli çalışmaları yaparak alt yapısını oluşturduk.

TARIM: Şirketimizin tapulu arazilerinde fizibilite çalışmalarını profesyonel ekiplerle ortak bir çalışma içerisine girerek, zeytin yetiştiriciliği ve incir yetiştiriciliği için 2006 yılında fide dikimlerini yapmış günümüzün teknolojilerini kullanarak zeytin ve incir yetiştiriciliğine başlamış bulunmaktayız. Şirketimizin zeytin ve incir yetiştiriciliğine uygun olmayan tapulu arazilerinde buğday ve çeşitli tarım faaliyetlerinde bulunmaktayız.

BALIKCILIK: Şirketimiz kuruluşunun ana amaçlarından birisi olan balıkçılık ile ilgili gerekli fizibilite çalışmalarını takiben 13.09.2006 tarihinde şirketimiz bünyesine trol balıkçılığı yapmak için 24,20 mt boyunda olan HAYIK adıyla tescillenen trol teknemizi almış ve bu konuda profesyonel kadromuzla çalışmalara başlamış bulunmaktayız.

Firmamızın kuruluşundan bu tarafa geçen kısa zaman içerisinde iştigal konularıyla ilgili hızlı bir yükselişle çalışmalarımız devam etmekte olup, firma konusu ile ilgili projelerde sürekli personel ekibi tahsis etmekte ve bu ekipler firmanın tüm kaynakları ile desteklenmektedir. Ekipler özel projelerde ihtiyaç duyulduğunda, yerli ve yabancı uzman danışmanlarla da takviye edilmektedir.